Головна » 2017 » Червень » 15 » У таборі «Зоряний» ННВК №16 «Престиж» багато цікавих ігор і розваг.
10:28
У таборі «Зоряний» ННВК №16 «Престиж» багато цікавих ігор і розваг.

У таборі «Зоряний» ННВК №16 «Престиж» багато цікавих ігор і розваг. Та сьогоднішній день один з найважливіших. Це день України. А як інакше? Україна хоч і невеличкий, але невід’ємний пазл Європи!

Ллється чарівна українська пісня, аж дзвенить сцена від запального українського танцю, смачно пахне власноруч виготовленими варениками у їдальні. А іще – дефіле у вишиванках, конкурс українських прислів’їв і приказок!

Таку змістовну презентацію рідної Батьківщини не соромно показати європейцям. Ми ж тепер можемо подорожувати без візи!

Кузьменко Л.І.

Продовжуємо  відпочивати,  розважатися, пізнавати!

В рамках тижня національно-патріотичного виховання в мовному таборі  «Юність» при ННВК №16 «Престиж» були проведені вікторини про Україну, її видатних  людей, конкурс на кращий малюнок, квіз-шоу «Україна –мій дім». Діти підготували святковий концерт. На заняттях повторили символи та традиції неньки –України. Кемпери змагалися в іграх, створили карту України методом печворк. Працівники соціальної служби  сім’ї та молоді провели з учасниками мовного табору розважально-пізнавальну гру з елементами тренінгу.  Вони  відвідали фабрику м’якої іграшки та провели екскурсію до НДУ та музею М. Гоголя англійською мовою. Мовний табір «Юність» - це бадьорий настрій та незабутні враження від літа.

 

Переглядів: 272 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar