Головна » 2017 » Листопад » 17 » «У світі толерантності»
15:30
«У світі толерантності»

    Бути толерантними, терпимими, дотримуватися принципів рівності та поваги - під таким гаслом відбувалися заходи до Міжнародного Дня толерантності у Ніжинській гімназії №3.

    15.11.17 р. відбулася цікава зустріч старшокласників із працівниками міської центральної бібліотеки міста, проведено  тренінг «У світі толерантності». Потрібно зазначити, що заняття було цікавим, з використанням інтерактивних форм роботи: «Асоціативний ряд», «Дешифратор», робота в групах тощо. Відповіді 10-класників були змістовними, змушували задуматися над різними життєвими ситуаціями. Працівники НМЦБ Креул О.Г., Борщ С.В., Сухоцька О.В. провели також годину спілкування «У країні Добра» з учнями 4-А класу, діти створювали квітку толерантності, паркан ввічливості, активно брали участь у обговоренні. Акцією милосердя та допомоги була передача овочів для товариства «Червоний Хрест», учасники рою «Хоробрі Соколи» зібрали та доправили пакети з  благодійною допомогою директору товариства      Саєнко Н.В.

      16.11.2017 року практичним психологом Гармаш О.А. було організовано та проведено «Марафон толерантності» - це були виховні години «У країні Порозуміння» (8-і кл.), тренінгові заняття за програмою «Життєві цінності» (4-6 кл.), інформаційні листівки, буклети, «Невербальний консультарій» для учнів, батьків, педагогів. Неабияку допомогу у проведенні даних заходів надали студенти факультету психології та соціальної роботи           НДУ ім. М. Гоголя (декан Тимошенко О.А.). Проведено «Батьківський лекторій» з батьками 7 кл. на тему «Правила безпечної поведінки». Вихователі ГПД Мазіна О.О. та Котельницька І.Ю. провели виховний захід «За законами співжиття» у формі казки. Як підсумок заходу, дітьми було виголошено основні правила толерантного спілкування.

Заступник директора з ВР Ніжинської гімназії №3 Барбашина О.В.


   16 листопада -  Міжнародний день толерантності. Не всім, можливо, знайоме це слово. І, на перший погляд, звучить воно абсолютно незрозуміло. Але сенс, який воно несе, дуже важливий для існування й розвитку людського суспільства. Толерантність вважається ознакою високого духовного та інтелектуального розвитку індивідуума, групи, суспільства в цілому. Особливо це гостро відчувається в наш час, коли вже не існує держав за залізною завісою, а вільне спілкування європейських народів стало нормою.

У Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 з 13 по 17 листопада 2017 року. пройшов Тиждень толерантності Тиждень почався з радіогазети “Ми вибираємо толерантність”, у якій школярам на яскравих прикладах показали важливість поняття толерантності в наші дні. 

Протягом цього тижня з учнями закладу, в тому числі й з наймолодшими школярами,  психологом закладу в активній формі були проведені  години спілкування на тему: “Толерантність - це...”, “Планета Толерантності”, “Толерантність людини - найважливіша умова миру і злагоди в родині, колективі, суспільстві”.

Психологом та класними керівниками проведено заняття з елементами тренінгу ще й для учнів 5-х класів “Будьмо толерантними!”.

Гринь Т. В., шкільний психолог

Переглядів: 226 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar