Головна » 2016 » Лютий » 26 » У рамках тижня історії та правознавства
13:09
У рамках тижня історії та правознавства

У рамках тижня  історії та правознавства,  який проходив у Ніжинській ЗОШ І-ІІ ст. № 8  з 22.02 по 26.02.16,  учні разом з учителями історії та права Поторочею О.В. та Бабич Ю.В. здійснили екскурсію до відділку Ніжинської поліції. Адже ця екскурсія справляє водночас як виховний, так і пізнавальний ефект і навіть співвідноситься з окремими аспектами шкільної програми.

Переступивши поріг поліції, діти, ніби заворожені,  дивилися навкруги, їх цікавило все. Екскурсію провела начальник сектору молодіжної превенції майор поліції Колесник С.В. Учнів провели до кімнати тимчасово затриманих, ознайомили з амуніцією поліцейських, дозволили практично випробувати на собі. Захоплюючі враження у хлопців викликали нові поліцейські машини.

   Зі специфікою своєї роботи ознайомив експерт-криміналіст майор поліції Тищенко В.М. Він запросив школярів до  лабораторії поліцейського відділку, де провів  роз’яснювальну роботу про наркотичні речовини, розповів про збір доказів, як робляться відбитки пальців. Учні провели експеримент,  використовуючи справжні поліцейські методи.

Окрім того, зі школярами спілкувався і досвідчений працівник кримінальної поліції, начальник штабу Ніжинського відділу майор поліції Балабайко Т.В., який розповів старшокласникам про норми закону, які найчастіше порушують неповнолітні, відповідальність за них та ін. Декого, можливо, побачене утримає в майбутньому від злочинних намірів, а були й такі, які відразу виявили бажання в перспективі служити в органах внутрішніх справ. І вже, у всякому разі, у кожному дитячому серці оселиться повага до непростої і дуже потрібної професії міліціонера.

Щира подяка майорам поліції Колесник С.В., Тищенку В.М., Балабайко Т.В.  від учнів школи , вчителів та керівництва. Дітям насправді необхідні реальні екскурсії, а не віртуальні розповіді!

Переглядів: 259 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar