Головна » 2018 » Жовтень » 12 » У піснях мого народу – доля України
10:20
У піснях мого народу – доля України

У піснях мого народу – доля України

Є країна, де найкращі у світі пісні

І цвітом чарує калина,

Де сонечко вперше всміхнулось мені,

Де дім мій – моя Україна.

11 жовтня, напередодні Дня захисника України та Дня Українського козацтва, в Ніжинському ліцеї Ніжинської міської ради при НДУ ім. М.Гоголя відбувся конкурс патріотичної пісні «У піснях мого народу – доля України».

Українська пісня – це символ надії і сили українського народу, віри у мирне життя. Ліцеїсти продемонстрували свої вокальні та декламаторські таланти, висловили любов до України через пісню, вірш. Захід нікого не залишив байдужим. Упродовж усього дійства у залі вирували почуття палкого непідробного патріотизму, учні співали про мирне небо і світ без війни, про вільну, сильну і незалежну Україну.

Прозвучало багато різнопланових пісень – від ліричних до запальних. «Ми – українці» у виконанні Ольги Пархоменко, учениці І курсу математичного класу, учениця І курсу природничого класу Сатарі Жасмін подарувала присутнім пісню «Українська вишиванка», її однокласники Олицький Богдан та Хоменко Анна заспівали «Човен» на слова Івана Франка. Розкрили свою душу в глибокій пісні «Мальви» учениці І курсу історичного класу Одосовська Мілана та Падалка Валерія, «Не твоя війна» виконала Пліско Крістіна, учениця ІІ курсу лінгвістичного класу, піснею «В нашому серці» учениця І курсу лінгвістичного класу Носенко Ангеліна розповіла присутнім про свою любов до Батьківщини. Бурхливими оплесками зустрічали ліцеїсти Масюту Даріну, ученицю ІІ курсу історичного класу, з піснею «Повертайся живим». Свій декламаторський талант продемонстрували Макаренко Катерина, учениця ІІ курсу природничого класу, та Йовенко Назарій, учень ІІ курсу математичного класу.

Наприкінці конкурсу із заключним словом виступила голова журі Крутько Ніна Вікторівна, яка зауважила, що визначати переможців було надзвичайно важко, але потрібно. Вона подякувала за теплу атмосферу, високий рівень організації, доброзичливість та побажала подальших успіхів, наснаги та нових талантів.

Вітаємо переможців конкурсу патріотичної пісні «У піснях мого народу – доля України» Крістіну Пліско (ІІІ місце), Ангеліну Носенко (ІІ місце), Ольгу Пархоменко (І місце).

Українська пісня – рай!

Хоч ти слухай, хоч співай.

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Кремез Тетяна Станіславівна

 

Переглядів: 42 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar