Головна » 2018 » Листопад » 28 » «Творіть добро, поки ви існуєте!»
10:25
«Творіть добро, поки ви існуєте!»

 

Всеукраїнський день добрих справ

27 листопада у закладах загальної середньої освіти відбувся  Всеукраїнський день добрих справ. У цей день вся країна об'єднується для спільної мети – робити добро та дарувати щедрість.  Дитячі організації долучилися до благодійного дня «Щедрий вівторок» у рамках глобального руху Giving Tuesday. Кожен учасник акції  був творцем тільки доброти, адже  тоді в світі побільшає добра. Добрі справи не вимагають матеріальних затрат, бо доброта в основі своїй безкорислива, а милосердя - безкінечне. Діти та батьки турбувались про зимуючих птахів, дарували книги для шкільних бібліотек, організували збір кондитерських виробів, домашніх тістечок, книг та іграшок для дітей Ніжинського дитячого будинку-інтернату. Учні ЗОШ № 10 дізналися про складну ситуацію в родині Постнікових і долучилися до збору коштів на лікування хлопчика Нікіти. А ще діти записували заплановані на цей тиждень добрі справи на паперові сердечка та вкидали їх до "Скриньки добрих справ", адже доброти забагато не буває!

 


Під таким гаслом волонтери Ніжинського НВК № 16 «Престиж» долучилися до благодійного дня «Щедрий вівторок» у рамках глобального руху Giving Tuesday.

Учнівське самоврядування та рій «Хортиця» організували збір кондитерських виробів,  домашніх тістечок та печива для  дітей Ніжинського дитячого будинку-інтернату.

В організованій акції всі гімназисти прийняли активну участь: різноманітні смаколики, листи зі щирими побажаннями, сувеніри-поробки, виготовлені власними руками,  виявилися незвичайними!

Дітки дуже чекали на наш візит, адже юні волонтери, окрім подарунків, створили невеличке свято – розважальну програму з виступами гімназистів та цікавими іграми.

Сьогоднішній Всеукраїнський день добрих справ показав міцну і щиру співпрацю учнів, їх батьків, педагогів, соціальних служб.

Пам’ятаймо: істина у світі одна - посмішка і добро здатні творити дива!!!

А яку добру справу зробили ви? Поспішайте творити добро!

Посилання на відео можна знайти за хештеґом  #ЩедрийВівторок #ННВК№16ПРЕСТИЖ

 

Активні громадяни Країни Добра Ніжинського НВК № 16 «Престиж»

 

Переглядів: 35 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar