Головна » 2016 » Жовтень » 7 » Твоє здоров’я в твоїх руках. Згубний вплив шкідливих звичок
11:45
Твоє здоров’я в твоїх руках. Згубний вплив шкідливих звичок

   4 жовтня 2016 року в 9 класі Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст..№2 була проведена бесіда на тему: «Твоє здоров’я в твоїх руках. Згубний вплив шкідливих звичок».

Класний керівник Трофименко В.І. звернула увагу на те, що юне покоління повинно бути здоровою нацією, по справжньому вихованими особистостями. А шкідливі звички можуть стати перешкодою на шляху  щодо здійснення мрій про майбутнє. Адже п’яницями, наркоманами не народжуються, а ними стають.

Ними стають люди, яких своєчасно не попередили, не зупинили руку протягнуту до цигарки чи чарки.

Класний керівник зазначила, що вступаючи  в доросле життя учні повинні бути  добре підготовленими як фізично, так і морально. Тому недаремно кажуть: «Ваше здоров’я у ваших руках!».

Цікаві факти про вплив на організм шкідливих звичок наводив запрошений спеціаліст наркодиспансеру Пронін Д.М. Також він  навів сумну статистику про кількість загиблих від шкідливих звичок у Ніжині та по Україні в цілому. Наголосив про юридичну відповідальність за втягнення неповнолітніх до шкідливих звичок.

Потім учні задавали питання як навчитися казати «НІ!» шкідливим пропозиціям  і отримали практичні рекомендації,  чим заповнити свій вільний час.

Година спілкування була змістовна на повчальна.

 

 

Переглядів: 212 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar