Головна » 2016 » Вересень » 19 » Туристичний сезон Центр ТКУМ - триває!!!
14:40
Туристичний сезон Центр ТКУМ - триває!!!

Туристичний сезон  Центр ТКУМ    - триває!!! 

06-17.09.2016р. у с.Осій Закарпатської області у таборі Українського Державного центру туризму і краєзнавства пройшла робота школи підготовки до гри «Джура». У роботі школи взяли участь делегації 22 областей України. До команди Чернігівщини увійшли учні з Менського, Новгород-Сіверського, Козелецького, Бахмацького районів та м. Прилуки. Ніжин представляли директор ЦТКУМ Гребенніков І.О. та учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 Дмитро Юзва.

Робота школи джур мала на меті підготовку кадрів для впровадження гри «Сокіл (Джура)» у навчальних закладах України.

         До програми входило навчання зі стройової підготовки, стрільби, орієнтування, техніки туризму, навичок виживання, караульної служби тощо.було проведено походи у гори, екскурсії до міст Хуст, Іршава, Мукачево, с. Ізи – центру лозоплетіння, с. Білки – батьківщини богатиря І.Фірцака. Д. Юзва виконував обов’язки ройового, а згодом- сотенного та похідного осавула у дні самоврядування.

         16-18.09.2016 на базі ЦТКУМ проведено обласний семінар, у якому взяли участь судді та керівники команд, що беруть участь у районних та обласних етапах змагань з техніки пішохідного туризму.

         18.09.2016р. Центром туризму та краєзнавства спільно з Будинком дітей та юнацтва було проведено туристичний зліт у районі с. Хвилівка. Вихованці танцювальних колективів мали змогу взяти участь у подоланні природних перешкод та набути навички перебування у природних умовах, познайомитися з природою околиць міста.

 

 

Переглядів: 225 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar