14:06
ТУРИСТИЧНЕ ЖИТТЯ ПІД ЧАС ОСІННІХ КАНІКУЛ

Канікули – пора відпочинку від шкільних буднів, а в позашкіллі життя вирує з подвійною силою.

Дводенну подорож до міста Чернігова здійснила група гуртківців Центру туризму та краєзнавства під керівництвом Ровенчин Ірини Олександрівни. Діти ознайомилися з історією обласного центру. Відвідали історичний музей ім. Тарновського, погуляли по Валу, Болдиній горі, піднялися на дзвіницю Троїцького монастиря, відвідали Єлецький Успенський монастир.

Нагорна Наталія Миколаївна провела своїх вихованців екскурсійним маршрутом «Вулиця Гоголя – минуле і сучасне» з відвідуванням музею Рідкісної книги; провели міську краєзнавчу науково-практичну конференцію «Ніжинці відомі і невідомі: особистісний фактор у регіональній історії». З доповіддю виступила вихованка Вероніка Миколаєнко. На конференції вихованці мали унікальну можливість поспілкуватись з титулованими дослідниками, поглибити свої знання з історії рідного краю, отримати досвід публічного виступу та проконсультуватись з відомими фахівцями істориками.

Не залишились без уваги і туристи-спортсмени. Гуртківці закладу взяли участь у Відкритій Першості ГО туристичний клуб «РАНДЕВУ» з пішохідного туризму.  

Члени гуртка «Туристи-краєзнавці» (керівник Гребенніков Ігор Олександрович) взяли участь у навчально-тренувальному зборі в оздоровчому таборі «Юний турист» с. Количівка, де отримали практичні навички з археології.

Гуртківці під керівництвом Герасименка Андрія Васильовича та Тарари Владислава Олеговича мандрували околицями Ніжина. Було здійснено дві одноденні пішохідні подорожі: до с. Липів Ріг та урочища Ветхе де вели спостереження за осінніми змінами в природі.

Переглядів: 392 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar