Головна » 2017 » Липень » 10 » Туристи знову підкорили водні простори України
16:03
Туристи знову підкорили водні простори України

27червня ніжинські туристи знову вирушили підкоряти водні простори України. Цього року їх маршрут простягся на 100 км р. Десною від крайнього північного прикордонного пункту - с. Грем’яч до с. Путивськ. І хоча здається, що кілометраж  маленький на 10 днів походу, проте для них важливо не те, скільки вони пропливуть, а те, що вони побачать,які місця відвідають та з якими людьми познайомляться.  Адже як каже один з керівників групи: «Махати веслами по 50 км ми можемо, але який сенс? Ми маємо на меті показати вам місця, де природа панує над людиною, а не навпаки, як часто прийнято вважати.»

            Завдяки такому гаслу туристи побували на стоянці людини, яка жила 22 тис. років тому назад біля с. Пушкарі; відвідали Спасо-Преображенський Новгород-Сіверський чоловічий монастир; пострибали на крейдяних кар'єрах біля с. Путивськ; милувалися надзвичайної краси краєвидами.

            Незабутні враження й відчуття від успішного подолання перешкод природної водної стихії – це те, заради чого варто займатись водним туризмом. Подорож стала чудовим зразком справжнього спортивного походу і залишила по собі лише хороші спогади в його учасників.

Ольга Черевко, учасниця подорожі.

На фото: початок маршруту по річці Судость у Грем'ячі, проведення посвяти «туристів-чайників», екскурсія Новгород-Сіверським, в крейдяних горах Пушкарів, пейзажі крейдяного кар’єру, збираємо археологічні та геологічні зразки до музею, біля джерела крейдяного періоду, епізоди життя у таборі.

 

Переглядів: 258 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar