Головна » 2015 » Грудень » 1 » Tренінг «Рівні права – рівні можливості»
10:25
Tренінг «Рівні права – рівні можливості»

В рамках акції «16 днів гендерної рівності» був проведений соціальним педагогом Жилінською А.В. тренінг «Рівні права – рівні можливості» у 7 класі Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст..№2.

Метою тренінгу було формування поняття такої важливої соціальної категорії як «гендер»; виховання засад гендерної рівності та поваги до прав і свобод кожної статі.

Діти активно брали участь у тренінгу. Вправа «Ромашка»  формувала в учасників навички самопізнання, де потрібно було себе презентувати як частину соціуму.

Гру-руханка «Хто Я» ставила за мету усвідомлення присутніми, що різниця між людьми як особистостями більша, ніж просто різниця між статями.

Жилінська А.В. наголосила на тому, що різні стандарти поведінки хлопців і дівчат закладаються ще з дитинства, а з віком починають набувати свого власного соціального досвіду.

Гостем тренінгу був депутат Ніжинської міської ради Гомоляко Андрій, нагороджений  президентом України орденом «За мужність», учасник бойових дій. Він активно приймав участь у тренінгу та спілкувався із семикласниками.

Переглядів: 363 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar