Головна » 2018 » Жовтень » 29 » Тренінг «Формування ціннісних орієнтацій на засадах педагогіки кордоцентризму В.Сухомлинського»
11:08
Тренінг «Формування ціннісних орієнтацій на засадах педагогіки кордоцентризму В.Сухомлинського»

25 жовтня у рамках міської конференції «Погляд у майбутнє Нової української школи крізь призму ідей В. О. Сухомлинського» на базі ЗДО №12 «Ромашка» відбувся тренінг  «Формування ціннісних орієнтацій на засадах педагогіки кордоцентризму  В.Сухомлинського» під керівництвом методиста міського методичного кабінета Василевської Л.С., активну участь у якому прийняли вихователі закладів дошкільної освіти, вчителі початкової ланки та батьки вихованців.

          Вихованці та колектив закладу привітали присутніх та ознайомили з пріоритетним напрямком роботи педагогічного колективу, формами роботи з дітьми на засадах ідей В.О.Сухомлинського. Педагоги закладу презентували методичні посібники, що використовують у практичній роботі з дітьми з метою формування загальнолюдських цінностей. Директор закладу, учасник міжнародного проекту «Відображення цінностей німецької та української дошкільної освіти  у взаємному порівнянні», провела паралель між цінностями дошкілля  країн та окреслила відмінність  шляхів  їх формування.

Переглядів: 53 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar