Головна » 2017 » Листопад » 17 » Тренінг для директорів закладів дошкільної освіти з проблеми «Керувати, значить, вести до успіху»
16:50
Тренінг для директорів закладів дошкільної освіти з проблеми «Керувати, значить, вести до успіху»

      17.11.2017р. на  базі  дитячого садка №7 «Дзвіночок»  відбувся тренінг для  директорів закладів дошкільної освіти  з проблеми «Керувати, значить, вести до успіху», який провели заступник начальника Управління освіти Пономаренко Н.О. та методист ММК Василевська Л.С.

      Учасники тренінгу  взяли участь в обговорення  актуальних питань  контрольно-аналітичної діяльності керівника  закладу,  що стосуються:

-   змін у   Законі «Про дошкільну освіту»;

-   напрямків,  видів, форм та методів контролю;

- прийняття управлінських рішень;

-  документообігу в закладі дошкільної освіти;

- роботи зі зверненнями громадян..

      Робота в тренінгових групах, отримана довідкова  та аналітична інформація    сприяла систематизації  знань та формуванню у керівників закладів  практичних навиків щодо планування  та організації різних видів контролю.

     Учасники тренінгу змогли по-новому подивитися на  проблему контролю як  можливості  спрямувати діяльність колективів на  успішне вирішення проблем, які  стоять перед сучасним закладом дошкільної освіти, а також об»єднатися в своєму прагнення зробити  дошкілля Ніжина  якісним задля щасливого дитинства.

Переглядів: 245 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar