Головна » 2017 » Квітень » 12 » ТОЛЕРАНТНІСТЬ – ШЛЯХ ДО МИРУ
16:53
ТОЛЕРАНТНІСТЬ – ШЛЯХ ДО МИРУ

ТОЛЕРАНТНІСТЬ – ШЛЯХ ДО МИРУ

Чому в світі досі відбуваються війни? Чому стільки людей страждають та вмирають? Чому стільки дітей стають сиротами, залишаються без даху на головою? Що змушує одних людей нападати на інших, знищувати та загарбувати в них те, що їм не належить? Як подолати насильство, агресію, ненависть, заздрість, відсутність взаєморозуміння та взаємоповаги? Якими засобами протидіяти загрозі миру на планеті? Чому мир та спокій у світі для багатьох перестали бути найбільшою цінністю?

Відповіді на ці болючі питання шукали   учасники X Міжнародного фестивалю дитячих миротворчих об’єднань «Жива вода дружби», що відбувся в Гомелі (Республіка Білорусь) з 6 по 8 квітня.  Україну на фестивалі представила делегація Чернігівської області у складі завідуючої методичним відділом Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва П’яткової Наталії Олександрівни та методиста Ніжинського Будинку дітей та юнацтва Яременко Наталії Георгіївни. Девіз фестивалю: «До миру й злагоди в ХХІ в столітті!».

Унікальність фестивалю полягає у вдалому поєднанні урочистостей з неформальним спілкуванням, завзятістю учасників до обговорення серйозних проблем й веселих молодіжних розваг, відкритістю до продуктивної комунікації на офіційному та особистому рівні.

Фестиваль «Жива вода дружби» вкотре став майданчиком миротворчості, толерантності, партнерства та народження нових ідей та ініціатив для подальшої співпраці та культурного взаємозбагачення.

Головний висновок фестивалю – дітям та молоді небайдужа доля нашої планети. Вони мріють про мирне майбутнє, прагнуть злагоди та щиро вірять, що жива вода дружби в цьому неодмінно допоможе!

Яременко Н. Г., методист НБДЮ

Переглядів: 439 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar