Головна » 2017 » Грудень » 11 » Тиждень правових знань у Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2
11:20
Тиждень правових знань у Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

Тиждень правових знань   у Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

            5 грудня для учнів 2-5 класів відбулася вікторина «Чи знаєш ти свої права?». Учитель правознавства Карпенко В. О. продемонструвала презентацію «Права дітей», за допомогою якої вони дізналися про документи, у яких закріплені дитячі права та види прав. Потім школярі відповідали на питання вікторини. Захід сприяв формуванню навичок правової поведінки.

            6 грудня в 6-7 класах був проведений Єдиний урок права «Знай свої права». Семикласники Кушнєрова А. та Храмов В. ознайомили присутніх із юридичною літературою (Конвенція ООН про права дитини, Конституція України та ін.). Учні 6 класу Дейнека Д., Шафран Д., Бакуменко К., Прокопець А. та Яременко Д. підготували повідомлення про права дітей у віршованій формі. Учитель правознавства Карпенко В. О. продемонструвала відеоролик «Права дітей». Урок сприяв формуванню активної позиції дітей щодо реалізації своїх прав у житті.

            Також цього дня в 10 класі було проведено тренінгове заняття «Підлітки мають знати свої права». Класний керівник Трофименко В. І. підібрала цікаві вправи для виконання, одна з яких – «Кишеньковий порадник підлітка». Старшокласники отримали вичерпну інформацію про служби та організації, причетні до роботи з підлітками. Потім учитель провела вікторину «Чи обізнаний ти з Конвенцією ООН про права дитини», під час якої діти проявили свою ерудицію та обізнаність у галузі правових знань.

            7 грудня класний керівник 8 класу Потильчак А. М. зі своїми вихованцями провела бесіду «Закони і правоохоронні органи». Вона ознайомила дітей із процедурою прийняття законів, структурою правоохоронних органів. Учні дізналися про те, як треба себе поводити, коли затримала поліція, та як отримати юридичну допомогу. Інформація на виховному заході дасть можливість підліткам застосовувати правові знання для пояснення різноманітних ситуацій у суспільстві.

            8 грудня учні 9 класу розв`язували юридичні задачі, відгадували кросворди, ребуси з метою актуалізації правових термінів, формування практичних умінь та навичок характеризували правопорушення та юридичну відповідальність різних видів.

Протягом тижня учні мали змогу познайомитися з виставкою літератури правового змісту «Знай свої права, виконуй свої обов’язки».

 

 

Директор школи                                                                                         Л. А. Матях

Переглядів: 211 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar