Головна » 2018 » Травень » 7 » Талановиті ніжинці прославляли рідне місто у Мукачево
15:54
Талановиті ніжинці прославляли рідне місто у Мукачево

Відповідно до Плану міжнародних та всеукраїнських очно-заочних масових заходів з учнівською молоддю МОН України на 2018 рік,  з метою розвитку творчого потенціалу молодого покоління, збереження та відтворення кращих зразків народного мистецтва, залучення до скарбниці національної спадщини з 3 до 5 травня ц.р. у м. Мукачеве Закарпатської області Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Мукачівським міським будинком школяра було проведено ХІ Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль народного мистецтва «Смарагдові витоки».

Серед близько 500 учасників, що з’їхались  у місто над Латорицею з різних куточків України – 17 юних ніжинських митців, вихованців декоративно-ужиткового відділу НБДЮ. Вже втретє вихованці Ніжинського БДЮ у супроводі батьків та педагогів успішно беруть участь у фестивалі, поєднуючи напружену конкурсну та насичену екскурсійну програми. Краєвиди та історичні пам'ятки гостинного Закарпаття безумовно додали приємних вражень, творчих сил та натхнення ніжинським талановитим конкурсантам.

За підсумками XI Міжнародного дитячо-юнацького фестивалю "Смарагдові витоки - 2018" (м. Мукачево) вихованці декоративно-ужиткового відділу Ніжинського Будинку дітей та юнацтва здобули п'ять третіх, дев'ять других місць, переможцем у номінації "Декоративно-ужиткове мистецтво" (IV вікова категорія) стала Пономаренко Надія (гурток "Творча майстерня", керівник Хоменко Ю. В.), а Чугуєва Анастасія (гурток "Творча майстерня", керівник Хоменко Ю. В.) – переможець в номінації "Образотворче мистецтво" (II вікова категорія).

Символічно, що такі високі результати вихованці НБДЮ показали у переддень святкування в рідному Ніжині Дня Міста, щоб вчергове прославити його на всю Україну та повернутися додому із гідним подарунком.   

Методист декоративно-ужиткового напрямку НБДЮ Ярешко О. С.

 

Переглядів: 110 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar