Головна » 2016 » Серпень » 11 » Свято мильних бульбашок
14:41
Свято мильних бульбашок

      10 серпня в дошкільному навчальному закладі №2 “Зірочка” відбулося "Свято мильних бульбашок", яке організували вихователі закладу, створивши атмосферу загадки і радості для своїх вихованців, метою якого було насамперед профілактика захворювань дихальних шляхів, а також забезпечення бадьорого настрою дітей, створення казки для них.

     Малята залюбки брали участь у веселих конкурсах: «Допоможи мильній бульбашці перелетіти через мотузку», «Мильні бульбашки та пустотливі долоньки», «Чия кулька найбільша», «У кого більша піна», «Хто швидше надує бульбашку», «Бульбашки у баночці»; декламували вірші, видували мильні бульбашки, виконували вправи дихальної гімнастики за  К. П. Бутейко.

     Малеча просто обожнює ловити різнокольорові мильні кульки. Доторкнувшись до невеликої кульки, дітвора не приховує своїх емоцій: захват, радість, здивування з’являються на задоволених личках малят. А коли з'являється нова бульбашка, малюк знову готовий бігати за нею, заливаючись від сміху.

     Свято мильних бульбашок принесло малятам ні з чим не порівняну радість і задоволення, море позитивних емоцій та яскравих вражень. 

Переглядів: 562 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar