Головна » 2016 » Липень » 14 » Свято Капелюшків
10:57
Свято Капелюшків

Щоб серце і душа співали від  краси,

або Свято  Капелюшків в садочку

 

         Веселіш  крокуйте , діти

           На гостину кличе Літо        !

…Аби бути щасливою, людині необхідно жити в гармонії з навколишнім світом. Тому так важливо допомогти дитині змалку відчути свій зв’язок з красою літньої   природи , навчити взаємодіяти з нею, сформувати ціннісне  морально-естетичне   ставлення до довкілля.

         Середовищний підхід до організації  освітнього процесу влітку завжди перебуває у сфері пильної уваги  педагогів і батьків дошкільного навчального закладу №13  «Берізка»   .

 І сьогодні в садочку  день незвичайний – Свято  Капелюшків!

Капелюшки різні у нас на гостині,

Пасують дорослим, пасують дитині.

Свято Капелюшків ми облаштували,

Готувались дружно -  всіх обдарували !

Літечку  барвистому  - квітів і травички!

Сонцю золотистому – стиглі полунички!

Котикам-воркотикам – по ніжній пір’їнці…

Капелюх веселощів    - маленькій дитинці!

Ось вони  - Капелюшки  на вихованцях   - красиві і незвичайні. Подивіться, здається,  саме Літечко казкове завітало  і так щедро уквітчало  дитячі голівки. Де можна ще побачити відразу  таку різноманітність кольорів і відтінків?!  Запрошують нас діти  на дефіле  «Казкові  Капелюшки» !

Тут і  квіти польові і лугові , і метелики, і ґудзики, і літери, і автомобілі, і цукерки, і фрукти, і ягоди,  і сріблясті росинки, і казкові зірочки з    ліхтариками. Кожен малюк презентував свого капелюшка і отримував від вдячних глядачів оплески. Діти залюбки перевтілювалися в казкових героїв і створювали диво-казку про те, «Як  капелюшки  світом мандрували», і які  їх пригоди спіткали.

Бліц-турнір знавців  літніх квітів  у капелюшках розчулив  і дітей, і дорослих. Кружляли вони у святковому хороводі і милувалися  прекрасним вбранням і вишуканими капелюшками. Це було справжнє  свято літніх барв!

Та  ось на гостину  завітали  козаки і повідали малечі, що на Україні  чоловікові не годилось ходити з непокритою головою. Прийшли вони сьогодні у шапках-мазницях, у  шапках-кучмах, що мають  високе циліндричне хутро, а ще  повідали , що найулюбленішими головними уборами козаків були шапки з китайкою. А от жінки і дівчатка  на Україні залюбки носили  заквітчані хустки і пов’язували їх під підборіддям, обгортали навколо шиї  та зав’язували на потилиці.

Скільки радості приніс малечі  майстер-клас  «Світ казкового Капелюха», бо розмальовували і наклеювали  готові  прикраси  діти з захопленням і старанністю, творчістю і скурпульозністю. Потім ще й і в люстерка любувалися своїм  креативним, чудернацьким відображенням!

На згадку про незвичайне  Свято  Капелюшків    діти отримали на щічку  зображення маленького жовто-блакитного прапорця рідної держави і навперебій   читали вірші, співали  улюблених пісень .

Отже, дитяче  сприймання  цілісного світу  довкілля слід і надалі підносити на належний емоційно-образний рівень, організовуючи творчу  діяльність вихованців  влітку та забезпечуючи  високу інтенсивність переживання ними краси рідного краю, України.

 Завідувач ДНЗ №13   Н.М.Примушко, заслужений працівник  освіти України

 

 

 

 

Переглядів: 1060 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 4.0/3
Всього коментарів: 0
avatar