Головна » 2016 » Червень » 23 » Свято до Дня Конституції в ДНЗ
16:05
Свято до Дня Конституції в ДНЗ

  Малятам про Конституцію України  ДНЗ №1

  З нагоди святкування і відзначення 20-ї річниці Конституції України в дошкільному навчальному закладі №1  “Барвінок” малята здійснили  екскурсії  і покладання квітів до пам’ятників Т.Г.Шевченка і Героїв Небесної Сотні,  прийняли участь у патріотично-правовій ігротеці, де перевірили свої уявлення про державу,  її устрій в дидактично-розвивальних іграх “Подорожуємо Україною” , “Пам’ятай і знай свої права”, “Символіка України”, познайомилися з поняттям “Конституція України”, створили колективний малюнок , в якому відтворили свої почуття поваги до головного Закону України. І як приємно усвідомлювати, що малюки щиро пишаються цим гордим званням- “українець”!

                                                                                               Н.В.Калитка


Святкування  Дня  Конституції  України  в ДНЗ №12

Напередодні Дня Конституції у ДНЗ №12 «Ромашка» щорічно відбуваються виховні заходи патріотичного спрямування. Саме така робота вихователів сприяє усвідомленню малими українцями, що «людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю».

Всі малята з великим задоволенням малювали на асфальті державні символи України, передаючи свою любов до рідного краю, до прекрасного.

«Без любові до Батьківщини, готовності примножувати її багатства, оберігати честь і славу, а за необхідності — віддати життя за її свободу і незалежність, людина не може бути громадянином. Як синтетична якість, патріотизм охоплює емоційно-моральне, дієве ставлення до себе та інших людей, до рідної землі, своєї нації, матеріальних і духовних надбань суспільства», - про це розповідала вихователь середньої групи Криломака О.В. дітям під час покладання квітів до пам’ятника Небесної Сотні.

Важливе значення для виховання патріотичних почуттів у дошкільників має приклад дорослих, оскільки вони значно раніше переймають певне емоційно-позитивне ставлення, ніж починають засвоювати знання. Тому підсумком тижня стала музична розвага «Україна мила, краю мій чудовий» з участю батьків, підготовлена музичним керівником – Басистою О.В.


                  

Святкування  Дня  Конституції  України  в ДНЗ №14

      Конституція України – це найголовніший державний документ, який захищає права і свободи всіх громадян нашої єдиної країни, не залежно від того, в якому регіоні ми живемо і якою мовою виховуємо своїх дітей.

      Протягом тижня у нашому дошкільному закладі були проведені ігри,  бесіди, заняття на яких вихователі закріпили з дітьми раніше набуті знання про державні національні символи нашої держави, права та обов´язки громадян.

                              Я – українець. Є у мене право

                              На рідну мову та свою державу,

                              На гордий прапор золотисто – синій,

                              На щастя жити у такій країні.

       А сьогодні, 23 червня  відбулася розвага «Нехай ми ще малята, та про Конституцію України маємо знати». Святкування Дня Конституції України цього року – найбільш актуально, це вже не просто данина традиції, а можливість проявити силу патріотизму, згадати зусилля і втрати, з якими наші предки відстоювали права на свою свободу, а сьогодні наші брати знову захищають суверенітет і цілісність нашої країни.

     Саме на таких заходах вихованці дошкільного закладу вчаться любити свою Батьківщину - Україну, формують вже у ранньому віці свою громадську позицію, національну гідність.

Завідуюча  ДНЗ  Пучка О.І.


Свято до Дня Конституції в ДНЗ №16

Боролись ми довго за волю, за право,

Щоб нині твій час, Україно, настав!

Живи та міцній, наша рідна Державо,

У дружньому колі свобідних держав!

 

         28 червня в Україні відзначається державне свято - День Конституції України. Цього дня у 1996 році на ранковому засіданні Верховна Рада України прийняла новий Основний закон країни - першу Конституцію Незалежної Української Держави.

         З нагоди відзначення 20-ї річниці прийняття Конституції України в 23.06.2015 р. ДНЗ №16 відбулося тематичне свято «Живи та міцній, українська Державо!». Наші дошкільнята, маленькі козачки й козачата, співали, танцювали, декламували вірші, змагалися у швидкості, спритності та силі. А, наостанок, висадили у квітниках  чорнобривці – символ батьківського дому, материнської любові.

 

 

Завідувачка ДНЗ № 16                                              

О.В.Апанасенко


Святкування Дня Конституції

 у ДНЗ №17 "Перлинка"

 

        У дошкільному навчальному закладі №17 "Перлинка" 23 – 24 червня відбулися заходи, присвячені Дню Конституції, в яких активно  взяли участь дошкільнята, вихователі та батьки. Не секрет, що діти дуже люблять малювати кольоровою крейдою на асфальті. Саме тому конкурс дитячого малюнка "Україна –рідний край" охопив  усіх дошкільнят від молодших до найстарших. Сірі асфальтовані доріжки замайоріли яскравими барвами:  тут і національні прапори,  і сонечка, і веселки, і хмаринки з дощиком, і віночки українських квітів. Барвисті картинки додають веселого настрою всім, хто заходить до нашого дитсадка.

    У кожній групі цими днями були проведені тематичні заняття "Малятам про Конституцію України", на яких дітям в ігрові формі розповідалося про права та обов'язки кожної дитини, основні символи нашої держави. Батьки мали змогу ознайомитися з різними святковими заходами в групових батьківських куточках.

     З неприхованим ентузіазмом вихованці середньої та старшої вікової категорії змагалися між собою на спортивних змаганнях "Здорова дитина – багата країна" який організувала інструктор з фізичного виховання Біленька Олена  Вікторівна. Під час змагань діти проявили свої спортивні якості, вміння співпереживати та підтримувати один одного. Позитивний настрій отримали як нагороду вболівальники і самі учасники спортивного шоу.

      Зачарувала всіх присутніх пронизана любов'ю до України, до рідного Ніжина поезія ніжинської поетеси Софії Демиденко та інших поетів та композиторів України під час проведення музично-поетичної розваги "Лише у нас на Україні".

 До проведення лялькової вистави долучилися всі вихователі дитсадочка. Малюки весело і цікаво подорожували серпантином українських народних казок за участю їхніх найулюбленіших казкових героїв.

 

  Родзинкою святкових урочистостей став музично-руховий флешмоб, який організувала музичний керівник Марченко Н.В. Запальна пісня-танок "Україна – моя любов" закружляла в загальному хороводі всіх учасників святкових дійств.

    А на завершення свята заспівали гімн України. Бо наші діти живуть з вірою і надією у серці, що в Україні запанує мир, спокій і злагода. З Днем Конституції, рідна Україна!        

 

 Методист                 А.В. Зозуля

 

 

Переглядів: 4545 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 3.5/2
Всього коментарів: 0
avatar