Головна » 2017 » Березень » 29 » Святкування Дня Театру у дошкільному навчальному закладі №17 "Перлинка"
09:28
Святкування Дня Театру у дошкільному навчальному закладі №17 "Перлинка"

Святкування Дня Театру

у дошкільному навчальному закладі №17 "Перлинка"

     З метою  ознайомлення  дошкільників з театральним мистецтвом, використання театралізації для розвитку творчих, акторських та сценічних здібностей вихованців у дошкільному навчальному закладі №17 "Перлинка" пройшов ДЕНЬ ТЕАТРУ.     Яскравою та радісною театральною піснею розпочалося свято, яка налаштувала всіх присутній на гарний настрій, атмосферу радості і добра.

       Відбулася прем'єра драматизації оповідання Наталії Жаботинської  "Добре, коли з нами завжди наші мами" у виконанні спеціальної групи для дітей з порушенням опорно-рухового апарату. Діти з задоволенням передавали характер, міміку та жести казкових героїв. Після закінчення вистави дошкільнятам була запропонована відео презентація "Театральний калейдоскоп" під час перегляду якої діти мали можливість ще раз закріпити поняття "сцена", "актори", "глядачі" тощо.

    Цікавим та феєричним був виступ Театру козацької пісні "Їхав, їхав козак містом" у виконанні середньої групи. Дійство розвивалося за сюжетом пісні. Спів хору чергувався із сольними партіями Козака та Дівчини. Кульмінацією сюжету став щасливий фінал : Козак залишився з Дівчиною, а Соловейко з мамою. Під час свята діти  вигукували "Браво!", "На біс!".

    Як результат, у дошкільнят підвищився емоційний настрій та інтерес до театрально - ігрової діяльності. Життя дітей наповнилося яскравими враженнями, цікавими справами, радістю творчості. Святкування Дня Театру відбулося!

 

Завідуюча ДНЗ №17 "Перлинка"        С.М. Гаврилей

Переглядів: 173 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar