Головна » 2015 » Липень » 30 » Створення затишного і сучасного середовища у ДНЗ №17
15:05
Створення затишного і сучасного середовища у ДНЗ №17

 

Сьогодення непросте та тривожне! Але в різні часи найголовнішим у людини є життя -  власне життя. А найдорожчим і найціннішим є життя наших дітей. Діти - наше майбутнє. Яким воно буде? Таким, яким ми його створимо! Мета нашого великого колективу педагогів і батьків, який виховує 303 дитини, є створення затишного,   сучасного і зручного середовища. Середовища, у якому дитині радісно і цікаво, у якому дитина пізнає світ. Поступово і наполегливо, крок за кроком  ми будуємо цей світ. У бажанні створити його як можна кращим, ми не єдині. На цій ниві байдужих немає. Педагогічним колективом  був розроблений план робіт по покращенню умов перебування  вихованців у садочку. Батьківським комітетом були зібрані кошти на поточний ремонт у сумі 76,136 тис.грн.

Був поміняний лінолеум та поклеєні якісні екологічно чисті шпалери. На зборах була прийнята пропозиція від батьківського комітету відновити коридор. Робота закипіла! Як приємно було спостерігати за батьками під час ремонту. Працювали вони із задоволенням та посмішкою. Кожен з них розумів, що це  внесок у гарний настрій їхніх дітей.

 Педагоги зі свого боку створили диво під сходами. У нас тепер там куточки природи з казковими палацами і дивовижними водограями.

 Сучасний вигляд садочок набув завдяки співпраці педагогів та батьків. Особливо хочемо відзначити:      Зуєва С . В.,    Мамаєнко Т.С., Борисенко С.О.,  Марченко Ю. А., Породько Н.А.,    Шумейко Л.М., Коваль Л. М.,  Левенко А.Г.,  Кононець В.В., Павлюк Д.І.

Дякуємо вам! Я глибоко переконана, якщо  в дитячих душах посіяти зерна краси, вони проростуть прекрасним садом. Садом, краса якого врятує світ!

 

Завідувачка ДНЗ №17           Гаврилей С.М.

 

Переглядів: 1704 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar