Головна » 2017 » Вересень » 12 » Спортзал ЗОШ №8
10:08
Спортзал ЗОШ №8

Мабуть, всі школярі з нетерпінням чекають початку нового навчального року. А особливо приємно, якщо в школі на учнів чекають  подарунки. Саме подарунком від міської влади та Управління освіти став для учнів Ніжинської ЗОШ І ст..№8 відремонтований прекрасний спортзал. Збулась наша багаторічна мрія, і відтепер оновлена спортивна зала слугуватиме маленьким школярам. Уроки фізкультури - найулюбленіші в школі. Окрім того, діти зможуть тут можуть займатися  хореографією, також спортзал буде використовуватися і в позаурочний час. Це інвестиція в майбутнє, в розвиток наших дітей, їх здоров’я, як духовне, моральне, так і фізичне.

      Ще одним необхідним і приємним подарунком для учнів нашої школи став сучасний електронний синтезатор, який буде використовуватися на уроках музичного мистецтва та в позакласній діяльності. Як і всі першокласники міста, наші маленькі школярики сіли за новенькі парти та із задоволенням виводять свої перші літери на новій дошці.

        Батьки, учні та вчительський колектив висловлюють велику подяку керівництву міста, депутатам міської ради та Управлінню освіти за покращення матеріальної бази школи, і в подальшому сподіваємося на підтримку та створення сприятливих умов для учнів нашої початкової школи.

Переглядів: 230 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar