Головна » 2015 » Вересень » 23 » Спортивне свято в зош №4
14:35
Спортивне свято в зош №4

У рамках проведення «Олімпійського тижня»  та з метою популяризації здорового способу життя та реалізації спортивних здібностей школярів, виховання учнів в дусі олімпізму 17 вересня на базі Ніжинській загальноосвітній школі І- ІІІ ст. № 4 відбулося спортивне свято «Спритні,дужі, небайдужі».

Організатори свята подбали про те, аби воно було яскравим, захоплюючим та надовго запам’яталося глядачам, а їх завітало чимало – батьки, учні і, звичайно, відомі спортсмени міста.

Серед гостей були: вихованці Ніжинської комплексної дитячо - юнацької  спортивної школи з боксу та їхній тренер-викладач Логойко Руслан Сергійович, а також учні дитячої юнацької спортивної футбольної школи  з тренером Мазуном  Валентином Васильовичем.

У спортивному святі участь взяли дві шкільні команди  - «Козачата» та «Олімпієць». Сам формат свята передбачав комплексні змагання – естафету, вправи на спритність та спортивну гру-вікторину з глядачами.

У перервах між етапами естафети гості показали свої виступи. Маленькі футболісти продемонстрували справжній майстер-клас. Провели показове тренування, яке засвідчило високу спортивну майстерність вихованців футбольної школи. Юні боксери у своєму виступі довели, що вміють тримати удар, представивши публіці показовий поєдинок.

 Завершилося спортивне свято урочистим нагородженням,адже головний принцип цих змагань: «Є переможці,але немає переможених. Спорт єднає усіх, і усі ми прагнемо фізичної досконалості та міцного здоров’я».

Переглядів: 274 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
avatar