09:54
Спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі.

Через повномасштабне вторгнення російської федерації закладам освіти довелося зіткнутися із серйозними викликами, які безпосередньо вплинули на безпекову ситуацію. Саме тому на базі Львівського державного університету внутрішніх справ спеціаліст Управління освіти Ніжинської міської ради Оксана Поливко (одна з двох представників Чернігівської області), яка стане своєрідним комунікатором між органами місцевого самоврядування, поліцейськими, рятувальниками, освітянами, учнями та батьками, пройшла навчання та отримала свідоцтво "Спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі".

У пілотних закладах освіти м. Ніжина (гімназія №2, ЗОШ №7 та НВК №16 «Престиж») відбулась зустріч спеціаліста з безпеки в освітньому середовищі, поліцейських СЮП Ніжинського РВП, представника ДСНС та адміністрації закладів.

Було обговорено алгоритм взаємодії з поліцейськими СЮП Ніжинського РВП, з підрозділами ДСНС, підіймалося питання превентивних заходів із запобігання вчинення правопорушень та проведення інформаційно-просвітницьких заходів з учасниками освітнього процесу та інше. 

Переглядів: 59 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar