Головна » 2018 » Жовтень » 8 » СЛУЖІТЬ, ХЛОПЦІ! БЕРЕЖІТЬ МИР І РІДНУ УКРАЇНУ !
14:33
СЛУЖІТЬ, ХЛОПЦІ! БЕРЕЖІТЬ МИР І РІДНУ УКРАЇНУ !

СЛУЖІТЬ, ХЛОПЦІ!
БЕРЕЖІТЬ МИР І РІДНУ УКРАЇНУ !

 

Цього жовтневого  дня, на передодні  Покрови  дошкільники ДНЗ №13 «Берізка» пережили вже традиційні  зворушливі хвилини проводів молодих бійців до лав Української армії.

Маленькі козачата і дівчата долучилися до зворушливих вітань представників влади  нашого древнього і вічно юного Ніжина  - військового  комісара Якущенка В.М., заступника міського голови Алєксєєнка І.В. , заступника голови Ніжинської райдержадміністрації Малашенко О.М.,  заступника  голови Громадської Ради міста  Величко Л.М.. Діти вправно марширували з жовто-блактним прапором під оплески новобранців та їх батьків, емоційно читали вірші про рідний Ніжин, Україну, героїзм і звитягу воїнів .

Приємним сюрпризом для  всіх нас  була зустріч  з  одним із новобранців. Це наш рідний  вихованець    дошкільного навчального закладу №13 «Берізка»   Сидорець Ігор і його тато Олександр ! Ігорю на сьогодні 21 рік, а здається  вчора  він був  зовсім  маленьким…

На згадку про почесну місію і незабутні проводи діти-дошкільники  подарували майбутнім воїнам власноруч виготовлені  макітри  з  варениками та побажаннями доброї служби. Ще й пригостили справжнісінькими, гарячими,  смачними варениками з вишнями!

Служіть хлопці, бережіть мир і рідну Україну!

          

              Завідувач ДНЗ №13  «Берізка»    Н.М.Примушко

 

Переглядів: 22 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar