Головна » 2017 » Листопад » 24 » Школа толерантності з питань СОГІ
11:12
Школа толерантності з питань СОГІ

23 листопада 2017 року напередодні початку Всеукраїнського акції "16 днів проти гендерного насилля" ми розпочали цикл заходів в рамках Школи толерантності з питань СОГІ (сексуальна орієнтація та гендерна ідентичність) та ЛЖВ (люди, що живуть з ВІЛ) в м.Ніжині. Заходи підтримані та профінансовані Управлінням освіти Ніжинськогої міської ради та відділом у справах сім'ї та молоді виконавчого комітету Ніжинської міської ради. В рамках Школи толерантності заплановано проведення тренінгу толерантності 23.11.17 р. для працівників психологічної служби міста, тренінгу для учнівської, студентської молоді, представників громадських організацій та ініціативних груп 24.11.17 р., а також перегляд відеофільму по темі толерантності до представників ЛГБТ-спільноти 25.11.2017р. Ініціатори проведення Школи толерантності в Ніжині та тренери - Анжела Тимченко, практичний психолог, координатор Ліги старшокласників Ніжинського БДЮ, та Катерина Шекера, т.в.о. начальника відділу у справах сім'ї та молоді виконавчого комітету Ніжинської міської ради.
Саме сьогодні в приміщенні читальної зали Ніжинської МЦБ відбувся перший тренінг, участь в якому взяли психологи та соціальні педагоги ЗНЗ та Центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Велика вдячність Запорізькому БФ "Гендер Зед" за надані інформаційні та роздаткові матеріали, МБФ Альянс громадського здоров'я за надані конрацептиви, Пономаренко Н.О., заступнику начальника Управління освіти, ПП Мамедовій Л.В. та Примаченко В.С., директору Ніжинського БДЮ, за допомогу в організації кава-брейку для учасників Школи, бібліотекарям Ніжинської МЦБ за допомогу в організації та інформаційному супроводі заходу.
Метою Школи толерантності є інформування представників громади міста з питань СОГІ та ЛЖВ, формування недискримінаційного понятійного апарату, руйнування міфів та стереотипів стосовно представників ЛГБТКІ-спільноти та ЛЖВ, підвищення рівня толерантності, а також виокремлення специфіки побудови консультаційної взаємодії працівників психологічної служби з клієнтами, котрі належать до ЛГБТ-спільноти або мають ВІЛ-позитивний статус. Далі Буде!!!

Переглядів: 179 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar