Головна » 2015 » Грудень » 7 » Школа - осередок культури, центр дозвілля в мікрорайоні
10:23
Школа - осередок культури, центр дозвілля в мікрорайоні

Школа - осередок культури, центр дозвілля в мікрорайоні. Вона об'єднує всіх мешканців в одну велику родину.  І це дійсно так. 4 грудня 2015 року в Ніжинській загальноосвітній школі І-Ш ступенів № 17 зібрались разом: вихованці дошкільного навчального закладу № 25, найменші мешканці  Прилуцької, військовослужбовці ЦІБ 250 і звичайно ж учні.  Напередодні свята - Дня Збройних Сил України, пройшли традиційні змагання. Відрадно, що і дошкільнята теж представили свою команду, веселу, непосидючу та старанну. Начальник 250 ЦІБ Кушнір М.І, його заступник Марищак І.І. звісно ж хвилювались та весь час давали своїм підлеглим слушні рекомендації.

Усіх,  бажаючих вболівати, не могла вмістити спортивна зала.

Емоціями, криками "Молодці!", "Так тримати!", сміхом та оплесками наповнився весь повітряний простір школи. Всіх приємно здивував Березюк Денис,  член команди  дитячого садка, який підтягнувся  аж 7 разів.

Принципове журі у складі - Дєдкової І.С., завідуючої ДНЗ № 25, Коваля В.М., депутата Ніжинської міської ради,  Зеленського О., Лугіна Є., учасників АТО,  було справедливим та непідкупним.

І не так важливо, хто отримав перемогу, головне: ми поспілкувались, відчули дух солідарності та належності до однієї сім'ї, отримали можливість привітати справжніх воїнів зі святом, Днем Збройних Сил України.

 

Переглядів: 333 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar