Головна » 2019 » Травень » 22 » «Що пожежа, то не жарти! Пам’ятати всім це варто!»
15:51
«Що пожежа, то не жарти! Пам’ятати всім це варто!»

22.05.2019 року в дошкільному навчальному закладі № 21 «Калинонька» відбувся особливо важливий захід – лялькова вистава «Що пожежа, то не жарти! Пам’ятати всім це варто!» (режисер-постановник, музичний керівник ДНЗ, Юлія Іващенко).

На заході були присутні гості: Кожухар О.А., завідувач обласного методичного кабінету навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, і Пономаренко Н.О., заступник начальника Управління освіти м. Ніжина, які з особливою увагою переглянули виставу.

Театралізоване дійство з захопленням сприймали дошкільники, які були не просто глядачами, а безпосередніми учасниками вистави: спілкувалися з героями, розповідали про правила поведінки та дії під час пожежі.

Такі ігрові практичні форми роботи сприяють найкращому засвоєнню дошкільниками правил поведінки в небезпечних ситуаціях, адже формування у дітей дошкільного віку навичок дій у надзвичайних ситуаціях є пріоритетним завданням дошкільної освіти сьогодення і одним із шляхів реалізації цього напрямку роботи в дошкільному закладі є театралізована діяльність, яка формує в дітей усвідомлення цінності власного життя та вміння діяти в надзвичайних ситуаціях.

Переглядів: 74 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar