Головна » 2019 » Березень » 6 » Шевченківські дні в Ніжинській ЗОШ №10
13:40
Шевченківські дні в Ніжинській ЗОШ №10

У Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст. №10 з нагоди 205 річниці з дня народження Т. Г. Шевченка з 4 березня розпочалися Шевченківські дні. Учні представили свої проекти «Безсмертний, як саме життя», «Шевченко та Чернігівщина»,

« Тарас Шевченко –художник», «Творчість Т. Шевченка» та ін.. Була проведена гра «Шевченківський стартінейджер», де учні змагалися в знаннях біографії поета, його творчості, знайомилися з цікавими фактами життя.

5 березня був проведений Шевченківський марафон. Учні школи різних вікових категорій декламували поезії великого митця, звучали пісні у виконанні як школярів молодшого віку, так і випускників.

Разом з учнями 7-А класу Ніжинець О.В. підготувала « Родинну світлицю». Діти показали вишиванки, світлини своїх родин. Це дало можливість продемонструвати, як шанують Великого Кобзаря в їхніх сім’ях.

6 березня планується провести літературний ігроленд, де будуть представлені ребуси, кросворди, літературні задачі за творами Т.Шевченка. Цього ж дня п’ятикласників чекає літературно-музичний калейдоскоп «Ми чуємо тебе, Кобзарю…».

Завершить Шевченківські дні літературна інсталяція «Багатогранний Шевченко». Учні продемонструють інсценізації відомих творів Кобзаря.

 

Переглядів: 124 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar