Головна » 2019 » Квітень » 24 » СЕМІНАР ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
10:12
СЕМІНАР ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

 19 квітня 2019р. на базі Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 відбувся семінар для вчителів 4-х класів на тему « Нова українська школа -  нові підходи до навчання та викладання», який організували та провели талановиті педагоги, які  працюють по-новому з учнями перших  та других класів.   

Гості відвідали  інтегровані уроки  «Я досліджую світ» у 1- А класі ( вчитель Шамрило О.Г.)  та у 1-Б класі (вчитель Малавська Л.М.)  на тему «Які кольори має веселка?». Під час уроків учні розповідали та співали про веселку, робили прості досліди, щоб отримати веселку та з’ясувати, звідки беруться її кольори. Діти активно досліджували та обговорювали питання у спільному колі, групах, парах, працювали з LEGO.

Учні пілотного   2-Г класу  (  вчитель Колташова С.М.) запросили на урок математики «Спосіб множення і ділення на 10. Переставний закон множення. Повторення множення з 0 та 1.», який тісно переплітався з темою місяця пілотних класів «Рух і час». Вчитель вміло поєднала математичні завдання із уявною мандрівкою старими та сучасними вулицями Ніжина, активізувала дітей нестандартними вправами із застосуванням мобільного телефону та пошуком завдань за межами класу, вдало використала LEGO для розвитку уваги та математичних умінь учнів.

Гарний відпочинок – запорука успішного навчання, тож учасники семінару мали змогу поспостерігати за відпочинком  учнів  1-В та 1-Г класів під час динамічної перерви на свіжому повітрі, яку організували вчитель музики Харченко Л.В. та старшокласники, які одяглися гномами і заховали фіолетовий колір. Першокласники активно шукали цей колір , виконуючи різноманітні завдання: співали, танцювали, веселились. Хоча погода була прохолодна, але всім було тепло і весело.

    І наостанок присутнім запропонували взяти участь у майстер-класі «Фінський досвід в практику роботи НУШ», який провели Бабко Н.М. та Колташова С.М.. Учасники здійснили віртуальну мандрівку до різних країн  на власне створених із кубиків  LEGO  транспортних засобах, ознайомилися за допомогою своїх гаджетів із особливостями освітніх систем цих країн, які можна було б впровадити в українську освіту та переконалися, що працюючи в змінних групах та використовуюч и LEGO, можна отримати багато цікавої та корисної інформації за короткий час. 

Дякуємо всім учасникам семінару за активну участь та гарно проведений час!

Переглядів: 79 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar