Головна » 2017 » Березень » 13 » Семінар вчителів фізичної культури
16:21
Семінар вчителів фізичної культури

Семінар вчителів фізичної культури

10 березня 2017 року на базі ЗОШ №4 відбувся міський семінар вчителів фізичної культури на тему «Зміцнення здоров'я та всебічна фізична підготовка учнів, виховання морально-етичних якостей особистості на оздоровчих та культурних традиціях українського народу».

Із вітальним словом до учасників семінару звернувся директор ЗОШ №4 Манойленко О.І. Шуляк В.М., методист міського методичного об'єднання учителів фізичної культури і трудового навчання торкнувся питання «Особливостей викладання фізичної культури у навчальних закладах міста», ознайомив з узагальненими питаннями проведення навчальних занять і спортивних змагань. Заступник директора з навчально-виховної роботи Пулінець О.Г. провела тренінг-бесіду «Який він сучасний учитель фізичної культури, або серце вчителя фізичної культури бажає...» та презентувала досвід роботи вчителів школи. Учитель фізичної культури Кудинович Л.С. у своєму виступі торкнулася методичної проблеми семінару. Досвідчений педагог розкрила основні засади на яких ґрунтується робота вчителів фізичної культури закладу, ознайомила присутніх із власними напрацюваннями і системою роботи з дітьми на уроках та в позаурочний час. Цікавим виявився виступ психолога школи Сидоренко Ю.О. «Тайм-менеджмент як ресурс успішної професійної діяльності сучасного вчителя». Вона надала поради учителям щодо раціонального розподілу власного часу.

Під час практичної частини учасники семінару відвідали відкриті заходи. Вчитель Поляк Л.А. з 7 класом провела відкритий урок з теми «Волейбол». Педагог представила власні напрацювання із проведення та підготовки до спортивних ігор учнів. Учитель фізичної культури Кудинович Л.С. підготувала і провела з учнями початкової школи (2-3 класи) позакласний спортивний захід «Козацькому роду нема переводу». Учасники мали змогу побачити елементи народних рухливих ігор, естафети, козацьких розваг тощо.

По закінченню семінару відбулося обговорення, де всі гості мали змогу висловити свої враження побаченим.

Переглядів: 434 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar