Головна » 2017 » Грудень » 19 » Семінар учителів обслуговуючої праці в ЗОШ №1
09:03
Семінар учителів обслуговуючої праці в ЗОШ №1

Семінар учителів обслуговуючої праці в ЗОШ №1

Саме в передсвяткові дні дітям та дорослим завжди хочеться проявити творчі здібності.  Погодьтесь, саме прикрашаючи до різдвяних світ оселю, готуючи щось особливе до столу та добираючи собі святкове вбрання, ми  проявляємо вигадку,  фантазію, намагаючись звичайні речі перетворити на незвичайні.  От і 18 грудня в Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст.№1 відбувся авторський семінар учителів обслуговуючої праці, присвячений  чарівному перетворенню, без перебільшення, улюбленого одягу всіх  - джинсам. А перетворювались джинси не тільки на речі, що прикрашають наш побут, а й на вишукані прикраси.

Тема авторського семінару, який провела вчитель вищої категорії Кирдан Світлана Миколаївна, «Поєднання традиційних елементів українського одягу з джинсовою тканиною як один із чинників етностилю. Використання етностилю в декорі». Під час семінару учасники могли ознайомитись з осоновними рисами етностилю, його значенням у сучасній моді та особливостями поєднання джинсових виробів з українським народним одягом. З цією метою було проведено показ моделей, де учні закладу різних вікових категорій спробували себе в ролі моделей.

На семінар було запрошено почесну гостю – помічника депутата Верховної Ради Олександра Михайловича  Кодоли Стратілат Тамару Михайлівну, тема її виступу  -  «Стиль сучасної ділової жінки». Тамара Михайлівна підтримала юних моделей та розповіла  про особливості ділового стилю в нашій країні та за кордоном. 

Потім учасники семінару побачили фрагмент уроку обслуговуючої праці в 9 класі, на якому учениці виготовляли декоративну прикрасу « Сукня для банки». Вироби виготовлялись з використанням різних технік, тому було отримано цікаві творчі вироби, які можуть бути окрасою для кухні.

         Наступним етапом семінару був майстер-клас для колег-вчителів «Прикраси з джинсової тканини». Вишукані оздоблення із застосуванням сучасних технологій виконували вчителі під керівництвом Світлани Миколаївни. Матеріалом для виробів слугувала знову-таки джинсова тканина.

         Учасники семінару отримали задоволення від професійного спілкування та практичного обміну досвідом.

ЗДНВР Євтушенко О. О.

 

 

Переглядів: 242 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar