13:18
Семінар-тренінг для вчителів англійської мови

Семінар-тренінг для вчителів англійської мови

 25 листопада 2016 року в ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 відбувся семінар-тренінг «Модернізація навчально-виховного процесу шляхом використання інноваційних технологій при вивченні англійської мови» для вчителів англійської мови загальноосвітніх навчальних закладів міста Ніжина.

Брюховецька Тетяна Анатоліївна провела урок «Меблі у кімнаті» у 3 класі з використанням методу магнітного скрайбінгу. Спільно із факультетом іноземних мов НДУ ім. М.Гоголя школа бере участь у пілотному проекті «Шкільний учитель нового покоління», тому студенти ІІ курсу були помічниками вчителя під час проведення уроку.

У 10 класі Олешко Світлана Євгеніївна присвятила урок освіті у Великій Британії, в ході якого учень створював відео презентацію уроку за допомогою он-лайн програми «PowToo». Як результат, вкінці уроку присутні побачили відео-презентацію на екрані телевізора.

Дудка Марина Вікторівна запросила гостей відвідати засідання шкільного Євроклубу «Just», де розглядалась організація виховного процесу у дитячому садочку за методикою видатного педагога Монтессорі. Учні 8 класу ділилися спогадами про їх перебування у дитячих садках. Міс Ейпріл Кетрін Мартін, волонтер Корпусу Миру США, розповіла про відмінності в освіті Америки та України. Учні задавали питання, що сприяло активному спілкуванню з носієм мови.

Кононенко Н.П. та Марусечко І.П. детально ознайомили учасників семінару з різними методами скрайбінгу та навчали створенню презентації, використовуючи новітні комп’ютерні технології.

Таран Олена Миколаївна, доцент, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри методики викладання англійської мови факультету іноземних мов НДУ ім. М.Гоголя, провела майстер-клас, під час якого вчителі тренувалися як правильно застосовувати інтерактивні форми та методи на уроках англійської мови.

Моніторинг засвідчив актуальність та важливість тем, які були висвітлені протягом семінару для професійного розвитку вчителів загальноосвітніх навчальних закладів міста Ніжина.

Даниленко О.Ю,
методист ММК Управління освіти

 

Переглядів: 534 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar