Головна » 2017 » Жовтень » 24 » Семінар –практикум для молодих вихователів в ДНЗ №25
10:39
Семінар –практикум для молодих вихователів в ДНЗ №25

20 жовтня 2017р. в ДНЗ №25 «Зірочка» був проведений семінар –практикум для молодих вихователів «Інтегрований підхід до організації освітньо-виховного процесу як засобу цілісного сприйняття світу».

Вихователь Степаненко Л.А. провела «Перші уроки життя», які вчать дітей відчувати і помічати красу навколишньої природи, вміння милуватися нею, виважено поводитися в природі, дотримуватися правил безпечної поведінки, проявляти гуманні почуття до живих істот.

           Як завжди на гостини до дітей завітали казкові герої: Лісовичок, Їжачок-хитрячок, Грибочки-веселунчики, Білочка-мандрівничка, цікавою була зустріч з героями дитячого журналу «Джміль» Пензликом та Джмеликом. Із захватом дошкільнята розповідали їм про свій садочок, туристичні походи, переконували гостей, що ліс – багатоповерховий будинок., розповідали про поверхи лісу, про тварин і птахів які живуть у ньому. Разом з гостями дошкільнята проводили досліди з деревами, спостерігали за дощовим черв'яком, розглядали «зріз землі» та його мешканців. Допомогли мурашці знайти свій будиночок, погралися з Їжачком та створили чудову картину –подорож поверхами лісового царства.

Завідуюча ДНЗ №25                     І.С.Дєдкова

Переглядів: 223 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar