14:05
Семінар-практикум для інструкторів з фізичного виховання та вихователів старших груп дошкільних закладів

Семінар-практикум  для інструкторів з фізичного виховання та вихователів старших груп дошкільних закладів

 

17.11.2016 у ДНЗ № 21 відбувся семінар-практикум  для інструкторів з фізичного виховання та вихователів старших груп дошкільних закладів міста з проблеми: «Розвиток фізичних (рухових) якостей у дітей дошкільного віку як дієвий засіб збереження та зміцнення здоров’я».

Презентувала заклад завідувач Пищик Т.С., яка  зазначила, що турбота про здоров’я дітей, їх повноцінний фізичний розвиток є невід’ємною частиною освітньо-виховної роботи в дошкільному навчальному закладі. Завдання та основа всієї роботи - вчити дітей здорового способу життя, уміння зміцнювати своє здоров’я, формувати здоров’язбережувальну компетентність, навички доброзичливого спілкування з людьми, розвивати руховий апарат, скоординованість рухів і вміння швидко орієнтуватися в ситуації, виховувати  фізичні якості, а особливо, що надзвичайно важливо, виховувати любов до фізкультури та спорту, почуття дружби, колективізму, взаємовиручки.

У ході заняття з фізичного розвитку «Щоб здорове тіло мати, треба його тренувати» інструктор з фізичного виховання Сергієнко Л.О. разом зі своїми «здоров’ячками», вихованцями старшої дошкільної групи, практично показала роботу щодо удосконалення фізичних (рухових) якостей у дошкільників та підготовки руки дитини до письма: загальнорозвивальні вправи з використанням степ-платформ, елементи самомасажу  м’ячиками з шипами, виконання основних рухів з набивними м’ячами, елементи гри баскетбол, боулінг, підготовчі вправи до гри бадмінтон, стрибки через коротку скакалку. Своїх дітей підтримували батьки, які  не були пасивними глядачами, а  спільно з малюками стрибали на скакалці,  грали в бадмінтон та веселі рухливі ігри з елементами танцю. Така вагома плідна робота об’єднує дітей, педагогів та батьків, які є надійною опорою та підтримкою всіх починань в дитсадку.

В рамках семінару Василевською Л.С. (методистом ММК) спільно з  вихователем-методистом ДНЗ № 21 була також проведена робота з педагогами щодо поглиблення теоретичних знань, практичних навичок виховання сили як фізичної якості дошкільників та організації гри  бадмінтон в дошкільному навчальному закладі.

                           Коренькова Н.М., вихователь-методист ДНЗ № 21

Переглядів: 962 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar