Головна » 2017 » Листопад » 23 » Семінар медичних сестер дитячих закладів
17:57
Семінар медичних сестер дитячих закладів

В дитячому садочку №7 відбувся семінар медичних сестер дитячих закладів з питань оздоровлення та загартування дошкільників.

         Він пройшов у формі уроків у «Школі здоров’я», на яких медичні працівники мали змогу поглибити та поновити свої знання з даного питання.

         Плідною була робота в групах по створенню оптимальних схем використання загартовуючих та оздоровчих методик в закладах у зимовий період, коли питання здоров’я вихованців потребує найбільшої уваги, у зв’язку з підйомом захворюваності на ГРЗ ти ГРВІ.

Достатньо часу було приділено оздоровленню діток, які перебувають на «Д» обліку з плоскостопістю, часто хворіючих на застудні захворювання.

Медична сестра дитячого садочку №7 Василенко Ольга Володимирівна разом з дітками показала комплекси оздоровчих процедур, які використовуються в ДНЗ направлених на корекцію ОРА та зміцненню загального імунітету дітей.

Методист ММК Василевська Л.С. підвела підсумки семінару, надала методичні рекомендації медичним сестрам для подальшої роботи на гартування здоров’я дошкільників.

 

Переглядів: 225 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar