Головна » 2019 » Січень » 18 » РУХ - ЦЕ ЖИТТЯ. ДАРУЙМО ЙОГО ДІТЯМ ЩОДНЯ !
17:18
РУХ - ЦЕ ЖИТТЯ. ДАРУЙМО ЙОГО ДІТЯМ ЩОДНЯ !

Усім відоме величезне значення рухової діяльності для здоровя і розвитку дітей.  Фізичний розвиток є пріоритетним у дошкільному дитинстві, про це знають  і це пам’ятають педагоги ДНЗ №13 «Берізка»  у різні пори року.

Уже  протягом 10 років  ДНЗ №13 «Берізка» тісно співпрацює  з  ДЮСФШ , де директор  Таран Ю.В. і тренер-викладач Бринза М.С.. Дякуючи  старанням  цих спортсменів наші  хлопчики, починаючи з середньої групи ,   а потім  і в старшій, займаються в секції «Юні футболісти» . Прекрасну, світлу, ошатну  залу для тренувань  маленькі футболісти мають дякуючи  директору ДЮСШ Зінченку В.П.  Дні , коли діти відправляються у справжню спортивну школу до улюбленого тренера Миколи Семеновича – то особливі свята, то підняття  настрою , незвичайна, небувала  радість!

Рухова активність маленьких футболістів помітно активізується і стає насиченою і різноманітнішою, бо  поруч   молодий інструктор  з фізкультури  Гавриляко Ю.В., сама регулярно і з задоволенням, переодягнувшись у спортивну форму, виконує всі вказівки тренера- викладача разом із дітьми. Давно улюбленими  для дітлахів  стали спортивні розваги, естафети і міні-футбол, які успішно Юлія Віталіївна  проводить   з ними у залі , на спортивному майданчику  закладу.

 У роботі з дошкільниками немає нічого ефективнішого ,  ніж власний приклад нас, дорослих ,  до рухової активності та оздоровлення в різні пори року.

                    Завідувач ДНЗ №13     Н.М.Примушко

Переглядів: 147 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar