Головна » 2018 » Листопад » 19 » Розпочала свою роботу учнівська студія із розвитку соціальних компетентностей «Успішність як стиль життя.З відомими про головне…»
17:22
Розпочала свою роботу учнівська студія із розвитку соціальних компетентностей «Успішність як стиль життя.З відомими про головне…»

На базі Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 розпочала свою роботу учнівська студія із розвитку соціальних компетентностей «Успішність як стиль життя. З відомими про головне…». Школярі разом із учителем історії та правознавства Нагорною Н.М. планують зорганізувати низку зустрічей з видатними людьми міста Ніжина, регіону та країни для спілкування в невимушеній атмосфері та з’ясування індивідуальної траєкторії їхнього особистого успіху.

16 листопада відбулася перша зустріч із директором закладу Матях Л.А. із циклу запланованих бесід під назвою «Яким є код успішності». Старшокласники у тренінговій формі розмірковували над водночас легкими і складними питаннями: що таке «успіх», які фактори сприяють та заважають досягненню успіху, у чому полягає мій особистий успіх та ін.

 

Директор школи                                                                  Л.А. Матях

Переглядів: 41 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar