Головна » 2016 » Липень » 5 » Ростемо ми дужими, до спорту не байдужими
16:39
Ростемо ми дужими, до спорту не байдужими

Оздоровлення, фізичний розвиток дошкільників є одним із найважливіших напрямів роботи в дошкільному навчальному закладі №21 «Калинонька». Уся робота спрямовується на збереження і зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров’я дітей, своєчасне формування у малюків життєво важливих рухових умінь і навичок, розвиток фізичних якостей, забезпечення належного рівня фізичної підготовленості й фізичної культури взагалі.

Разом з батьками створили належну матеріальну базу для фізичного виховання. Це спортивний майданчик, обладнаний сучасним фізкультурним обладнанням, де діти грають в футбол, виконують елементи баскетболу та волейболу. Фізкультурне обладнання розміщене на спортивному та групових майданчиках закладу так, щоб виключити можливість дитячого травматизму, нещасних випадків та було безпечним, воно відповідає педагогічним, гігієнічним, естетичним вимогам та анатомо-фізіологічним особливостям дітей різних вікових груп  Дотримання вимог безпеки під час активної рухової діяльності дітей, зокрема, під час проведення занять з фізичної культури на свіжому повітрі дають змогу ефективно організувати фізкультурно-оздоровчу роботу і досягати високих результатів у зміцненні фізичного та психічного здоров’я вихованців.

Обладнали фізкультурні осередки на кожному ігровому майданчику, використовуючи нестандартний підхід («доріжки здоров'я» з камінців, каштанів, жолудів, керамзиту, «гантелі» – півлітрові пластикові пляшки, наповнені крупами; «кульки-брязкальця», виготовлені з двох денець пластикових пляшок, з'єднаних між собою і заповнених дрібними пластиковими і металевими кришечками та образне фізкультурне обладнання – «Гусениці - лави», «Чарівні змійки», «Гриби та грибочки» тощо та доцільно його розмістили для забезпечення вільного доступу дітей до нього.

     Проведення різних форм фізкультурно-оздоровчої роботи здійснюється з урахуванням стану здоров'я, самопочуття, індивідуальних особливостей, рівня фізичного розвитку та підготовленості кожної дитини та через взаємодію педагогів, медичних працівників і батьків.

Практичний психолог ДНЗ № 21 Самойленко М.К.

Переглядів: 271 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar