Головна » 2017 » Травень » 18 » Родинне свято у ніжинському дитсадочку «Від роду – до народу»
08:11
Родинне свято у ніжинському дитсадочку «Від роду – до народу»

Родинне свято у ніжинському дитсадочку

 «Від роду – до народу»


16 травня у Ніжинському дошкільному навчальному закладі №13 «Берізка»,   у якому виховується 230 маленьких ніжинців, відбулось щире, прекрасне свято  присвячене Дню матері та Міжнародному дню сім’ї.

На гостині була численна батьківська родина. Участь у світлиці взяло вісім родин -учасників.
1. Родина – Кардаш :ясельна гр.2 мама – Діана Сергіївна,  бабуся – Валентина Володимир
івна, доньки-Софія, Соломія.
2. Родина – Крутась :яс.гр.1 мама – Любов Володимирівна, тато-Федір Михайлович, донька-Настя.
3. Родина Ромащенко мол.№1: мати – Тетяна Вікторівна , доньки – Аліна,Каміла,Ліка,Настя.
4. Родина Перевалова мол.№2:тато – Максим Миколайович, мама –Тетяна Михайлівна, донечка – Єва,син-Макар.
5. Родина Нікітко сер.№1: тато – Ігор Олександрович,  мама –Людмила Володимирівна,  донька – Саша
6. Родина Андрієць– сер.№2: мама –Тетяна Юріївна, бабуся – Олена Сергіївна, син Денис.

7. Родина Ступак ст. гр.: мама – Оксана Олексіївна, тато-Ярослав Миколайович, донечка – Софія.

Радість родинного свята розділили й шановані гості: міський голова Анатолій Лінник, начальник Управління освіти – Станіслав Крапивянський, депутати міської ради Володимир Башинський, Олександр Шалай, настоятель Покровського храму м. Ніжина отець Михаїл Якубів та матушка Дар’я, священник протестантської церкви «Царство віри» та тато трьох дітей, вихованців даного садочку Володимир Леонтьев, голова Ніжинської міської організації Товариства Червоного Хреста України Наталія Саєнко, та волонтер  -Єлизавета Кобілецька, представник обласного депутата Наталії Копиці – Лариса Павлова, голова піклувальної ради – Микола Максименко.

Міський голова, який до речі був вихованцем тринадцятого, приймаючи коровай, наголосив: «Мені завжди приємно приходити в цей садочок. Я й досі пам’ятаю в деталях моє перебування тут. Згадую своїх вихователів…Освітній та виховний потенціал Ніжина, зокрема Вашого садочку, на найвищому рівні. І це беззаперечний факт.»

«Мої донечки в дитинстві ховалися мені під рясу, а у Вас, Наталія Миколаївно, хоч і ряси немає, але є велика любов, під яку ховаються всі діти Вашого садочку, та батьки. Благая вам літа!!!», – підкреслив отець Михаїл.

Висловив слова вдячності чудовому колективу садочку начальник управління освіти. Він вручив грамоту завідуючій Наталії Примушко від видавництва освіти та редакції журналу «Дошкільна освіта» (Наталія Миколаївна є співавтором статті «Україна – це ми») та грамоту за перемогу у фотоконкурсі – «Наші діти». Аналогічні відзнаки отримала й методист закладу – Тамара Серга.«Так тримати. Ви працюєте на розбудову нашої ніжинської освіти. Ваші успіхи – це наші успіхи», – підкреслив Станіслав Крапивянський.

Присутні приймали музичні, літературні, танцювальні та віршовані дарунки – композиції від обдарованих вихованців садочку, вихователів та не менш талановитих батьків. Усі родини отримали нагороди, подарунки та теплі слова.А головний приз – «Гран – прі» родинного свята «Від роду – до народу» отримала родина Перевалових.

  • залі панував святковий настрій, що свідчило – свято відбулося і присутні його відчули. Тож нехай наші славні ніжинські родини примножуються і процвітають, зберігають свої традиції та передають їх від роду до роду, від покоління до покоління!

Переглядів: 504 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar