17:21
Різнокольорові ігри Осені або День здоров’я в дитячому садку

  Турбота про здоров’я дітей -  це найважливіша праця вихователя. Від життєрадісності , бадьорості малюків залежить   їхнє  духовне життя, світогляд, розумовий розвиток, міцність знань і віра в свої сили. «Якщо дитина бігає і грається їй здоров’я посміхається» -  стверджує  народна мудрість.

Робота з оздоровлення і фізичного розвитку  кожного малюка в дошкільному навчальному закладі №13 «Берізка» проводиться в єдності з природою – адже дитина це часточка природи. Цього дня  різнокольорові барви осені зустріли всіх  малят на ошатному спортивному майданчику, в  чудовому природному оточенні білокорих берізок, червоної калини  -  це День здоров’я в дитячому садочку. Осінь (вихователь Камінська  О.М.),   як ніколи  спортивна і приваблива! Вона разом з  інструктором з фізкультури (Хорешко Н.В.)   повели дітей  в безмежно цікавий світ різнокольорових ігор з  овочами  на городі, фруктами в садах, грибочками в лісі!

 «Котилася торба з високого  горба,

А в тій торбі  ігри  веселі,

Нехай буде радісно в нашій оселі!»

 І тут  на  малят  чекали чудові пригоди, рухливі і хороводні  народні ігри «Кіт і миші», «Галя по садочку ходила», «Гуси-гуси», «Сонечко і дощик», змагання, естафети, фізкультурно-спортивні комплекси з   незвичайним обладнанням – гарбузами, шишками, каштанами, горішками і т.д.

І, справді, рух це життя  і ми   педагоги , батьки, громадськість,  маємо дарувати його дітям щодня. Саме тому дошкільний навчальний заклад  мріє не тільки про   вундеркіндів, які нехтують своїм здоров’ям, а й про  необхідність  оптимального рухового режиму, бо то вроджена потреба дитини, саме там лежать глибинні фізіологічні закони.

День здоров’я  спільними зусиллями, кропітливою підготовчою роботою всього  дружнього  колективу,   пройшов весело, помітно  активізувалися  наші діти. Саме тому вони  дружно дякували   креативній Осені ( вихователь Камінська О.М.) і запрошували її дарувати  наступні  зустрічі.

                       Завідувач ДНЗ №13  Н.М.Примушко

Переглядів: 708 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 2.8/4
Всього коментарів: 0
avatar