Головна » 2015 » Грудень » 17 » «Разом до країни Знань»
19:48
«Разом до країни Знань»

          З 06 листопада у ЗОШ І-ІІІ ст. № 14 розпочала свої заняття «Школа майбутніх  першокласників». До програми занять входять: знайомство зі школою та вчителями; цікаві заняття з навчальних предметів; заняття з комп’ютерної азбуки.

          Щоп’ятниці, не дивлячись на погодні умови, поспішають малюки до школи.

З нетерпінням чекають на них вчителі та перша вчителька - Відмінник освіти, педагог із багаторічним стажем Бояринова В.О., які  готуть для дошкільнят цікаві вправи, пізнавальні ігри, знайомлять зі школою, класами. Діти не тільки готуються стати справжніми учнями, а й вчаться дружити,знайомляться один з одним. І батьки не сидять без діла... Адміністрація школи проводить цікаві бесіди-лекції «Як підготувати дитину до школи», «Поради  батькам  майбутніх першокласників», «Адаптація дітей до школи».

       17 грудня  відбулося свято для майбутніх першокласників  «Разом до країни Знань».  Гостей чекала цікава концертна програма, в ході якої кожен учасник показав по-своєму незабутній та неперевершений номер художньої самодіяльності. З привітальним словом виступила  і директор школи  Бублик Т.В..

     Активними учасниками свята стали і дошкільнята. Вони читали віршики, співали пісні. За це були нагороджені медалями  «Майбутній школяр».    Не залишились поза увагою і батьки, вони отримали в подарунок  книжечку «Поради батькам».

   Міцно тримаючи маму за руки, переповнені новими враженями, діти поверталися додому.

Переглядів: 324 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar