Головна » 2016 » Грудень » 6 » Про зняття льодових бурульок
09:55
Про зняття льодових бурульок

УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Н І Ж И Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

(Пл. імені Івана Франка, 1, м. Ніжин, 16600, тел.: (04631) 5-36-59, E-mail: neadm@ne.cg.ukrtel.net)

05.12.2016р.02.1-19/        2704                    На  №____________від_________

                        Керівнику

Про зняття льодових бурульок

 

         Відповідно до вимог ст.38 б п. 2 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, на звернення мешканців до служб оперативного реагування та з метою ліквідації загрози виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з нещасними випадками з людьми, прошу керівників та власників житлових, виробничих та інших будівель вжити заходів щодо своєчасного зняття льодових бурульок та снігу з покрівель або огородження небезпечних зон від руху пішоходів та автомобілів, а саме:

         1. Комунальним підприємствам «Служба Єдиного Замовника» (Борисенко М.Д.), ЖЕК «КК  «Північна» (Шаповалов Д.О.), ЖЕК «КК «Південна» (Хоменко Ю.В.) виконати роботи по ліквідації льодових бурульок з дахів житлових будинків, що належать до комунальної власності.

         2. Власникам відомчих житлових будинків, керівникам об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово – будівельних кооперативів, установ, організацій, побутових та  торгівельних закладів вжити необхідних заходів щодо недопущення травмування людей льодовими бурульками та сніговими лавинами.

         3. Управлінню житлово – комунального господарства та будівництва (Кушніренко А.М.) проконтролювати виконання робіт по ліквідації загрози виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з нещасними випадками з людьми та недопущення травмування людей під час підвищення температури.

         З повагою,

                          Міський   голова     підписано       А.В. Лінник

Вик. Чернишов Г.Г.

Тел.. 2-05-94

Переглядів: 243 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar