Головна » 2018 » Лютий » 8 » Про підготовку та проведення у 2017/2018 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
12:58
Про підготовку та проведення у 2017/2018 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») є довгостроковим проектом, спрямованим на національно-патріотичне виховання дітей,  підготовку підростаючого покоління до захисту Вітчизни. Міністерство освіти України, обласне та Ніжинське Управління освіти, міська влада приділяють значну увагу цій важливій справі. У нашому місті гра «Сокіл» («Джура») проводиться У формі триденного таборування у польових умовах на базі табору відпочинку с. Вертіївка. Проведення та участь у грі вимагають значних зусиль від організаторів та закладів освіти, адже тільки проживання учнів у польових умовах накладає на них велику відповідальність. Учасники змагаються у більш ніж 10 видах військових, спортивних, інтелектуальних та художніх конкурсів.

07 лютого 2018 року проведено семінар керівників команд з питань підготовки до міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Більш ніж 30 учасників – представники Управління освіти, закладів загальної середньої освіти, міського методичного кабінету, Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, військового комісаріату, будинку дітей та юнацтва обговорили Положення гри, склад суддівської колегії, важливі питання проживання учасників гри у польових умовах, порядок проведення етапів змагань та конкурсів. Пономаренко Н.О., заступник начальника Управління освіти, запевнила, що проблемні питання будуть розглянуті на засіданні оргкомітету.

Проведення міського етапу гри «Сокіл» («Джура») у 2017-2018 навчальному році заплановано на першу декаду травня.

Хай щастить організаторам та учасникам цього цікавого та складного заходу!

 

 Гребенніков І.О., директор ЦТКУМ

Переглядів: 476 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar