Головна » 2017 » Листопад » 17 » Пригоди кольорових кульок в дитячому садочку «Берізка»
16:45
Пригоди кольорових кульок в дитячому садочку «Берізка»

Пригоди кольорових кульок  в дитячому садочку «Берізка»

Безумовно, казково неповторним став День толерантності для учнів Ніжинського ліцею, які побували на гостинах у малят  дитячого садочка  №13 «Берізка». У цікавий, безмежно дивовижний, багатий  світ щасливого дитинства ми  поринули цього довгоочікуваного сонячного дня разом з маленькими українцями й україночками, педагогами  та, звичайно,    Наталією  Миколаївною  Примушко, завідувачкою  цього відомого в Ніжині своїм  патріотичним  духом  дошкільного навчального закладу.

І розпочалася феєрія знайомств, пісень, танців, подорожей, ігор. Ліцеїсти були  вражені  яскравим  акторським талантом юних артистів, художньою довершеністю, барвистою  палітрою виступів, які продемонстрували учасники   хореографічної студії «Любисток» та гурту народної пісні «Срібний гомін». Це справжнє багатство, справжнє диво! Яким же творчим і талановитим, глибоким та щирим повинен бути народ, який має таку культуру, таке мистецтво, таких дітей…    

Аж ось з’явився Вітер-чарівник та Сонячна посмішка. І почалися пригоди кольорових кульок, які,  ніби за велінням чарівної палички, завітали до «Берізки». Їх було багато, вони були всі різні – це учні І курсу лінгвістичного класу ліцею.  Вони познайомили малечу з чудовим і незвичайним  світом, у якому мешкає барвисте сімейство, що називається веселкою. Справжні майстри своєї справи, носії національної  культури, вони  закликали своїми діями   всіх присутніх бути толерантними, а  на пам’ять про цікаву зустріч подарували їх,  різнокольорові кульки – символ дружби, поваги, толерантності.

Із спогадів ліцеїстів:

«Як тільки ми потрапили на територію «Берізки», відразу  поринули у світ щасливих дитячих спогадів» (Міщенко Яна)

«Діти з нетерпінням чекали на нас, а ми дуже хвилювалися, поспішали дарувати їм радість» (Сербін Наталія)

«Неможливо забути смак теплих вареників із яблуками, котрими нас пригощала Наталія Миколаївна» (Пятниця Марина)

Дякуємо всім за тепло сердець, любов та творчість! Нехай у нашому житті завжди так  радісно і яскраво світить сонечко, а  на  обличчі нехай завжди буде  така ж чарівна посмішка.

  • Місток дружби збудовано! Ми не говоримо: «До побачення!» Ми говоримо «До нових зустрічей і відкриттів!», -  посміхається  талановита Наталія Миколаївна.
  • Обов’язково з новою казкою, з цікавими ідеями та діями – підтримуємо її із захватом ми!

Кошова Л.С., педагог-організатор ліцею

 

Переглядів: 288 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar