Головна » 2018 » Травень » 11 » Презентація завершення першого етапу проекту енергозбереження в Ніжинському ДНЗ №25 “Зірочка”
09:42
Презентація завершення першого етапу проекту енергозбереження в Ніжинському ДНЗ №25 “Зірочка”

 

10 травня була урочиста презентація завершення першого етапу проекту енергозбереження в Ніжинському ДНЗ №25 “Зірочка”, на яку завітали представники міської влади: мер Анатолій Лінник, його заступник Григорій Олійник, начальник управління освіти Станіслав Крапив'янський та його заступник Надія Пономаренко, координатор проекту Лієна Абрама, обласні депутати, директори шкіл міста та інші поважні гості. На початку заходу завідуюча ДНЗ Ірина Дєдкова висловила вдячність за можливість участі в цьому проекті.

“Ми маємо такий чудовий результат завдяки порозумінню та підтримці міської влади, міських та обласних депутатів, управління освіти та батьківського комітету”, – зауважила Ірина Станіславівна.

 

Координатор проекту Лієна Абрама висловила сподівання, що цей дитячий садочок буде поштовхом для впровадження енергозберігаючих заходів не лише по Ніжину, але й по всій Україні. “Норвегія дуже плідно підтримує різні проекти в енергоефективності та відроджувальної енергетики. Але все ж таки, Україні ще досить багато потрібно досягти в напрямку енергоефективності, збереженні навколишнього середовища, впровадженні енергоефективності та економії електроенергії. Це все може бути можливим лише за співпраці влади та громади”, – зауважила Лієна Абрама.

 

Для всіх присутніх з піснею та таночком виступили вихованці садочку, після чого міським головою Анатолієм Лінником та Лієною Абрама було перерізано червону стрічку, що символізувало відкриття першого етапу проекту. Увійшовши до закладу, гості ознайомились з результатом проекту, а завідуюча садочком запевнила, що в цьому році вже можна було прослідковувати економію, адже споживання закладом електроенергії зменшилось вдвічі.

 Інформація з сайту http://nezhatin.com.ua

Переглядів: 93 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar