Головна » 2017 » Грудень » 1 » Представники ЄС у ліцеї
14:48
Представники ЄС у ліцеї

Що таке «безвізовий режим»? Саме про це 30 листопада 2017 року йшлося в Ніжинському ліцеї Ніжинської міської ради Чернігівської області при Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя на зустрічі з представниками Європейського Союзу в Україні.

Ірина Стаднійчук, документаліст, координатор програм Відділу преси та інформації, розповіла про основні переваги Європейського Союзу.

Учні дізналися про основні умови та особливості безвізового режиму для України. Було зазначено, що для поїздки в Європу охочим потрібен біометричний паспорт та ID-картка, які є основною умовою.

Ірина Сушко, виконавчий директор ТО «Європа без бар’єрів», провела інтерактивну гру «Засідання Ради ЄС: як Україна отримала безвіз» з учнями ІІ курсу історичного класу. Саме цей захід допоміг учням зрозуміти принципи та механізми роботи однієї з найважливіших інституцій ЄС. Учасники мали змогу перевтілитися в міністрів закордонних справ різних країн.

Учні представляли особливості кожної держави, навчилися толерантно та чітко висловлювати свої думки та, звісно, зробили висновки про переваги безвізового режиму.

Ліцеїсти були приємно вражені зустріччю, усі отримали призи від ЄС та запрошення до подальшої співпраці.

Колектив ліцею дякує представництву ЄС за надану можливість відчути атмосферу запровадження безвізового режиму в Україні, за толерантні дебати щодо процесу ухвалення рішень у Раді ЄС, за нагоду долучитися до важливих питань порядку денного однієї з ключових інституцій Європейського Союзу.

Керівник гуртка "Євроклуб"

Орленко Н.В.

Переглядів: 205 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar