Головна » 2017 » Листопад » 15 » Правова обізнаність підлітків
13:59
Правова обізнаність підлітків

Правова обізнаність підлітків

14 листопада 2017 року для учнів 9-А та 10 класів вчитель правознавства Кресан А. О. запросила спеціалістів Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги (БППД) Величко А. А. та Іванової О. М. з лекцією на тему: «Міжнародні стандарти з прав людини: шляхи реалізації в Україні».  

Головний спеціаліст відділу інформації та консультації Анна Андріївна Величко розкрила основні положення міжнародного документа ООН про права дитини на основі презентації, пояснила особливості притягнення до відповідальності осіб до 18 років згідно українського законодавства.  Учні Степаненко Назар, Турчина Наталія, Крошка Катя та інші ставили питання, обговорення яких перетворилося в цікавий діалог, запитували поради, як діяти в окремих життєвих ситуаціях. 

Начальник відділу правопросвітництва та взаємодії із суб'єктами БППД Олена Михайлівна Іванова на конкретних прикладах з життя обґрунтовувала  підліткам дії правових норм, наголошувала на заходах, що застосовуються до неповнолітніх та їхніх батьків у випадку вчинення правопорушення. Пояснила взаємовплив правових і моральних норм у житті людини.

Для підвищення рівня правової культури старшокласники отримали буклети «Я маю право», «Твої права – твій захист. Правові орієнтири», у яких визначаються випадки надання правової допомоги громадянам України.

Переглядів: 317 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar