Головна » 2015 » Липень » 23 » Правильне та здорове харчування
14:27
Правильне та здорове харчування

Скільки зусиль потрібно прикласти, щоб нагодувати нашу малечу здоровими та якісними стравами? «З’їж за маму, за тата!», «А моя дитина не їсть сиру, не п’є молока», - щоразу чуємо від батьків. Ми .дорослі, знаємо. як нелегко сьогодні прогодувати сім’ю, а якщо в сім’ї дитина, то продукти необхідно підбирати ретельніше, вивчаючи не лише терміни реалізації, а й кількісно-якісний склад, умови зберігання, надавати перевагу натуральній сировині. При цьому страва повинна викликати апетит, бути свіжою й ароматною. І взагалі-то це ціла наука, наука харчування.

     Правильне харчування – це основа тривалого і плідного життя, запорука здоров’я, бадьорості, гарантія захисту від різних хвороб. Тому в роботі дошкільного навчального закладу питання організації раціонального харчування дітей займає одне із найважливіших місць. Саме так, по-науковому, з любов’ю підходять до вирішення питання в ДНЗ №2 «Зірочка» санаторного типу. З ранку до вечора працює творчий тандем: медична сестра Левченко Оксана Володимирівна, завгосп Саєнко Ніна Іванівна, кухарі Чорноштан Вікторія Олександрівна і Турчин Тетяна Іванівна під керівництвом  . 

     Скласти меню, прорахувати калорії, замовити необхідну кількість продуктів харчування й продовольчої сировини  -  відповідальна і багатогранна праця, особливо для діточок, які мають проблеми зі здоров’ям, а одним із дієвих компонентів його відновлення є якісне покращене харчування.

Козацький борщ і богатирська каша, котлета по-домашньому і киселик-веселик, сирничок-здоров’ячок і вітамінний салатик, – безліч смаколиків для нашої дітвори готують золоті руки майстрів-кухарів.

     Не зважаючи на складну фінансову ситуацію, управлінням освіти  та виконавчим комітетом Ніжинської міської ради здійснюються всі необхідні процедури для безперебійного постачання продуктів харчування і продовольчої сировини в ДНЗ в повному обсязі. Тому і щиро дякують батьки вихованців за рум’яні щічки та веселий настрій малечі.

                                               Завідувач Руденко Н.  В.

Переглядів: 373 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar