Головна » 2016 » Жовтень » 18 » Пожежна частина Ніжина: цікава та корисна екскурсія
16:15
Пожежна частина Ніжина: цікава та корисна екскурсія

В рамках проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» 18 жовтня  вихованці ДНЗ №15  відвідали  16 державну пожежно-рятувальну частину  нашого міста.
   Під час екскурсії діти  мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення.

Cтарший пожежний рятувальник  пожежної частини розповів, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Звернув увагу на  причини  виникнення пожеж та їх запобігання, розповів як правильно діяти у разі пожежі.

Та  найбільше дітлахів  вразили  відвідини гаража з технікою та устаткуванням  де дошкільнята  мали змогу роздивитись пожежні машини  та костюми, в яких працюють пожежники.

Після побаченого і почутого кожна дитина глибше зрозуміла   важливість та героїчність  професії  пожежника.
        Користуючись нагодою, хочеться подякувати усім працівникам   16 державної пожежно-рятувальної частини  за те, що відважно стоять на стражі захисту від пожежі і інших надзвичайних ситуацій і що знайшли час на цікаве, змістовне і корисне спілкування з дітьми.

                                                                                        Завідувач ДНЗ№15   Півень І.В.

Переглядів: 318 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar