Головна » 2017 » Лютий » 6 » Повернення французької доброчинної асоціації до Ніжина
09:22
Повернення французької доброчинної асоціації до Ніжина

Повернення французької доброчинної асоціації до Ніжина

Навчально-виховний комплекс №16 «Престиж» уже вдруге приймав у своїх стінах делегацію французької доброчинної Асоціації Liouba Lorr’Ukraine, у сладі якої були – президент асоціації  Данієль Бедлелем, віце-прездент Марі Жеен та  представник асоціації Адре Жеен. Приїзд високих гостей проходив 2-3 лютого  у рамках програми міжнародної культурної співпраці між містами Чернігівської області та Лотарингії.

Цього навчального року кількість бажаючих вивчати цю чарівну європейську мову зросла до 43 учнів.   Окрім традиційних занять діти вивчають мову в позакласній діяльності, цікавлячись піснями та віршами, читаючи художню літературу та інсценуючи французькі казки.

Отримані знання та вміння лягли в основу вітальної вистави, проведеної в перший день перебування французької делегації, яка мала великий успіх.

У програмі цьогорічного дводенного перебування французької делегації – проведення відбіркового конкурсу з французької мови на проходження мовного стажування в червні та прослуховування талановитих дітей Ніжина для концертних виступів у Франції у липні місяці. 

Побажаємо успіхів усім учасникам відбіркових конкурсів та чекаємо на їх позитивні результати.

Вчитель французької мови Копенкіна Л . О .

 

Переглядів: 249 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar